HAKKIMIZDA

İş hayatında farklı pozisyonlarda başarılı işlere imza atmış Nilüfer YILMAZTÜRK ve Esra GEDİZ tarafından 2018 yılında kuruldu. GEDİZ (Kimyager) ve YILMAZTÜRK (Y. Mimar) yıllar süren profesyonel çalışma hayatlarından sonra, kadınların ENN güzelini hak ettiğine yürekten inandılar ve sağlık, kalite, içerik, özel formülasyon, teknoloji, estetik, ışıl ışıl bir cildi merkeze koyarak ‘’LAPENOX’’ markasıyla  kozmetik sektörüne  giriş yaptılar. İlk olarak Anti-aging  ürünleri, el &vücut kremi ile kullanıcılarının beğeni ve güvenini  kazananan, vazgeçilmezleri olmayı başaran marka, 2022 yılında yüz temizleme jeli, tonik ve göz makyaj temizleyicisi  ile ürün portföyünü genişletmiştir. Ürün satışları  e-ticaret üzerinden yapılmaktadır. 

%100 Yerli öz sermaye ile  yönetilen ENN Kozmetik, kullanıcılarının memnuniyeti ve talepleri doğrultusunda yeni ürünler geliştirmeye devam etmekte ve her üründe ilk günkü heyecanı koruyarak üstün kaliteden ödün vermeden Ar- Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.